pokesuby.pl – anime Pokemon Mega Voltage, Horizons, Journeys oraz Sun & Moon po polsku!
Witajcie na pokesubach!
pokesuby.pl to strona o tematyce pokemonowej, na której znajdziecie odcinki anime Pokemon z polskimi napisami. Jesteśmy kolejną iteracją aloli.pl, galarguru.pl oraz paldei.pl. Zdecydowaliśmy się w końcu postawić na bardziej ogólną nazwę, która została wybrana naszymi wspólnymi siłami (na drodze bardzo zawiłego banowania i pickowania, którego nie powstydziłby się żaden draft). I tak oto jesteśmy! W nieco okrojonym składzie, ale wciąż gotowi do walki z jednym z najdłuższych tasiemców w historii japońskiej animacji! Dopóki śmierć (albo simulcast) nie przyniesie słodkiego ukojenia! ^^
Przygotowując się do zmiany nazwy, przy okazji zrobiliśmy reupload wszystkich tłumaczonych przez nas serii. Jeśli tęsknicie za Ashem, a nie oglądaliście na przykład anime Sun & Moon, teraz możecie to zrobić. A może chcecie przeżyć jeszcze raz serię koronującą dwadzieścia kilka lat przygód Waszego ulubionego bohatera? Dalej! Journeysy czekają na rewatch! Być może należycie do tej grupy osób, którą do nowej ery anime przyciągnęły dopiero Mega Ewolucje i nie wiecie, co stało się z Friede’em, czym jest Terapagos oraz w jaki sposób Pikachu został Kapitanem? Czym prędzej nadróbcie wcześniejsze odcinki Horizonsów, Mega Voltage oraz Rising Again, by móc ze spokojem wkroczyć w nowy arc anime – Pokemon Wonder Voyage!
Zachęcamy Was również do obserwowania naszego profilu na Facebooku, gdzie powiadamiamy o publikacji nowych odcinków. Jeśli wolicie, możecie wbić na naszego turniejowego Discorda, gdzie też przemycamy pingi o anime. Coś jest niejasne? Macie pytania? Zajrzyjcie do działu FAQ. No i przede wszystkim – oglądajcie, komentujcie i bawcie się dobrze!
Mimo uszczuplonego składu postaramy się podrzucać Wam tłumaczenia z w miarę sensownym tempem, ale prosimy Was o cierpliwość! Dla tych, którzy naprawdę nie mogą doczekać się nowych odcinków, przygotowaliśmy timer powyżej. Uwzględniamy w nim naszą „prawdziwą” pracę, która nierzadko wchodzi nam w paradę ^^







DragoNight pisze:
Akemi pisze:
DuskAstral pisze:
Karoru pisze:
Karoru pisze: