Co raz bliżej się zbliżamy do samego finału Horizonsów, z walk dostaliśmy pierw z Dot, Penny i Nemoną przeciwko Indiemu i Rubelli, którzy korzystali z Cofagrigusów i Runegigusów, korzystając z Destiny Bonda czy też Cursa, z którymi nasza trójka bohaterów miała nie małe kłopoty, lecz zjawia się cały na biało Hamber i wspomaga ich walce wraz ze swoim Dusknoirem i Bloodmoon Ursaluną.
Następna i według mnie ciekawsza walka w tym odcinku była na mega ewolucje, w której brali udział Roy, Friede i Ult, a po przeciwnej stronie Agate, Sango i Onyx, na razie nie wiemy, kto aktualnie wygrywa tą walkę.
Pokeeper
PokéFan
2 miesięcy temu
19:00 Czaicie że atak który nigdy nie chybia właśnie chybił xD
Nani
PokéFan
2 miesięcy temu
ale mnie to triggeruje że oni randomowo uznali, że leczące itemki tj. Revive nie istnieje.
Trochę to zasadne, bo gdyby zezwolić na użycie przedmiotów leczących to przecież przeciwnicy mogli by robić to samo.
Persefona
PokéFan
2 miesięcy temu
Miłość Sableye i Starmie od pierwszej wspólnej walki.
A wracając do serii, ciekawe ile z pseudo przecieków ma się sprawdzić. W jednym z japońskich odcinków pokazano w zapowiedzi, że Cap to nie Pikachu, lecz Ditto po przemianie. I to będzie cel trzeciej części anime Horizonsów, co potrwają aż do premiery 10 geny. A w ogóle, gdzie Sodayo i Perrim? Ciekawe jak oni się przedrzą na środek Laquy. Bo muszą jakoś uwiecznić te chwilę.
Ciekawa teoria. Nawet ktoś zapominał ostatnio pokemon GO było wtedy w journeys inspirowany na jednym trenerze jakim był Gou ,który jest przyjacielem Asha i byly asystent badawczy dla profesora cerise
Bam77
PokéFan
2 miesięcy temu
Z18 tera typów któryś z pokemonów naszych przyjaciół powinnem przeżyć razem z 6 herosów Luciusa i zniszczyć ten rdzien na zawsze by znów harmonia wróciła na tę górę , liczę na plan liko i amethio oraz jego stragetię
Jeśli zniszczą rdzeń to doprowadzą też do zniszczenia środowiska na szczycie góry.
DragoNight
PokéFan
2 miesięcy temu
Szybko zleciał ten odcinek, a tyle się na niego czekało. :v
Sześć megaewolucji w jednym starciu, nieźle, do tego widać nie obyło się bez humoru podczas samej walki.
Oskar garbacz
PokéFan
2 miesięcy temu
Moi zdaniem uda im się zniszczyć lakwium . Ale Spinel się tym nie przejmie dla tego że będzie miał zamiar swożyć go sto razy więcej przy użyciu innego większego meteoru którego ściognie na ziemię przy użyciu nieznanego nam jeszcze sposobu.
To też wyjaśniało też dlaczego udostepnił strefy mocy wszystkim trenerom na świecie , chciał żeby pokemony i ludzie przywykli do tej energii która niego pochłonie cały świat . I tu taj może nam pomóc tylko Mega Reqzer
Łukasz
PokéFan
2 miesięcy temu
Jak Pionierzy dowiedzieli się o planie 18 Teratypów,przecież Amethio jest przeciw Spinelowi,a po jego stronie są też Hamber,Zirc i Conia,więc nie rozumiem,badaniami w Exceed nad Laqurium sami jakoś doszli,że tylko 18 tera-typów może usunąć jądro,a z nim całe Laqurium,które ono wytwarza?
Możliwe, że dowiedzieli się tego po tym, jak zobaczyli jak Terapagos usuwa Laquium na górze Kumuri wcześniej, terrastalyzując poki by to osiągnąć, to zrozumiał słabość laquium.
Kwestię teratypów teoretycznie mogli sami rozgryźć. Ale na początku odcinka widzimy że pionierzy dostali cynk o tym że Elektronauci nadchodzą. I to mnie bardziej ciekawi, teoretycznie mogło to być powiadomienie z systemów bezpieczeństwa, ale co jeżeli wśród Elektronautów mamy szpiega?
Całkiem możliwe, w zapowiedzi widzimy Agate planującą użyć sfery mocy i Medicham, który patrzy na nią z jakby wyrzutem. Być może w tym momencie dotrze do niej że nie chce zniszczyć więzi która ich łączy.
Pokemaniakxd
PokéFan
2 miesięcy temu
Przeczytałem teorie że Ann może być szpiegiem nieświadomym i siostrom Coral jest też możliwe że jest szpigiem świadomym . Zawszę kiedy widzę ann to mam jakąś nieufności po tym odcinku boje się że teoria że jest szpiegiem to prawda bo niby skąd mogą wiedzieć że potrzebują dużo teratypów i jeszcze nie spotkałam się twarzą w twarz z Coral zbyt podejrzane coś mam wrażenie że przez ann będzie brakować terra typu teraz będzie trzeba czekać tydzień .
No i jeszcze na początku odcinka pionierzy dostali cynk o tym że Elektronauci przypuszczają atak, więc teoria ze szpiegiem ma sens. Ciekawe tylko kto to będzie.
Oskar garbacz
PokéFan
2 miesięcy temu
Odcinek muszę przyznać naprawdę nizły , chić czuje że następny to zwali nas znuk
Co raz bliżej się zbliżamy do samego finału Horizonsów, z walk dostaliśmy pierw z Dot, Penny i Nemoną przeciwko Indiemu i Rubelli, którzy korzystali z Cofagrigusów i Runegigusów, korzystając z Destiny Bonda czy też Cursa, z którymi nasza trójka bohaterów miała nie małe kłopoty, lecz zjawia się cały na biało Hamber i wspomaga ich walce wraz ze swoim Dusknoirem i Bloodmoon Ursaluną.
Następna i według mnie ciekawsza walka w tym odcinku była na mega ewolucje, w której brali udział Roy, Friede i Ult, a po przeciwnej stronie Agate, Sango i Onyx, na razie nie wiemy, kto aktualnie wygrywa tą walkę.
19:00 Czaicie że atak który nigdy nie chybia właśnie chybił xD
ale mnie to triggeruje że oni randomowo uznali, że leczące itemki tj. Revive nie istnieje.
Trochę to zasadne, bo gdyby zezwolić na użycie przedmiotów leczących to przecież przeciwnicy mogli by robić to samo.
Miłość Sableye i Starmie od pierwszej wspólnej walki.
A wracając do serii, ciekawe ile z pseudo przecieków ma się sprawdzić. W jednym z japońskich odcinków pokazano w zapowiedzi, że Cap to nie Pikachu, lecz Ditto po przemianie. I to będzie cel trzeciej części anime Horizonsów, co potrwają aż do premiery 10 geny. A w ogóle, gdzie Sodayo i Perrim? Ciekawe jak oni się przedrzą na środek Laquy. Bo muszą jakoś uwiecznić te chwilę.
Z oficjalnych info:
Ciekawa teoria. Nawet ktoś zapominał ostatnio pokemon GO było wtedy w journeys inspirowany na jednym trenerze jakim był Gou ,który jest przyjacielem Asha i byly asystent badawczy dla profesora cerise
Z18 tera typów któryś z pokemonów naszych przyjaciół powinnem przeżyć razem z 6 herosów Luciusa i zniszczyć ten rdzien na zawsze by znów harmonia wróciła na tę górę , liczę na plan liko i amethio oraz jego stragetię
Jeśli zniszczą rdzeń to doprowadzą też do zniszczenia środowiska na szczycie góry.
Szybko zleciał ten odcinek, a tyle się na niego czekało. :v
Sześć megaewolucji w jednym starciu, nieźle, do tego widać nie obyło się bez humoru podczas samej walki.
Moi zdaniem uda im się zniszczyć lakwium . Ale Spinel się tym nie przejmie dla tego że będzie miał zamiar swożyć go sto razy więcej przy użyciu innego większego meteoru którego ściognie na ziemię przy użyciu nieznanego nam jeszcze sposobu.
To też wyjaśniało też dlaczego udostepnił strefy mocy wszystkim trenerom na świecie , chciał żeby pokemony i ludzie przywykli do tej energii która niego pochłonie cały świat . I tu taj może nam pomóc tylko Mega Reqzer
Jak Pionierzy dowiedzieli się o planie 18 Teratypów,przecież Amethio jest przeciw Spinelowi,a po jego stronie są też Hamber,Zirc i Conia,więc nie rozumiem,badaniami w Exceed nad Laqurium sami jakoś doszli,że tylko 18 tera-typów może usunąć jądro,a z nim całe Laqurium,które ono wytwarza?
Możliwe, że dowiedzieli się tego po tym, jak zobaczyli jak Terapagos usuwa Laquium na górze Kumuri wcześniej, terrastalyzując poki by to osiągnąć, to zrozumiał słabość laquium.
Jest teoria że Ann jest szpiegiem i siostrą Coral
Kwestię teratypów teoretycznie mogli sami rozgryźć. Ale na początku odcinka widzimy że pionierzy dostali cynk o tym że Elektronauci nadchodzą. I to mnie bardziej ciekawi, teoretycznie mogło to być powiadomienie z systemów bezpieczeństwa, ale co jeżeli wśród Elektronautów mamy szpiega?
Najprawdopodobniej to Fried jest szpiegiem.
Liczę że głównym postacją się nie uda ale pewnie się mylę
Chciałbym po prostu żeby musieli to powtórzyć z ciężkimi walkami itp nie chce końca serii tak szybko ale zobaczymy co twórcy wymyślą
Niby jak miało by się im nie udać ?
Normalnie pionierzy pokonują jednego z pokemonów które planują użyć wojownicy albo po prostu dają radę obronić lakrium
Trzeba mieć kiepskie szczęście ewentualnie wrednych scenarzystów żeby przegrać mając Zygarde 100% formy jako wsparcie .
A jeszcze coś czuję że Zygarde będzie mega ewoluował.
22 maja startuje nowa seria, raczej z zupełnie nowym wątkiem więc nie ma miejsca na powtórki arcu.
Mam teorię że w następnym odcinku może ta trójka pionierów w końcu przejrzy na oczy i zmieną front .
Całkiem możliwe, w zapowiedzi widzimy Agate planującą użyć sfery mocy i Medicham, który patrzy na nią z jakby wyrzutem. Być może w tym momencie dotrze do niej że nie chce zniszczyć więzi która ich łączy.
Przeczytałem teorie że Ann może być szpiegiem nieświadomym i siostrom Coral jest też możliwe że jest szpigiem świadomym . Zawszę kiedy widzę ann to mam jakąś nieufności po tym odcinku boje się że teoria że jest szpiegiem to prawda bo niby skąd mogą wiedzieć że potrzebują dużo teratypów i jeszcze nie spotkałam się twarzą w twarz z Coral zbyt podejrzane coś mam wrażenie że przez ann będzie brakować terra typu teraz będzie trzeba czekać tydzień .
No i jeszcze na początku odcinka pionierzy dostali cynk o tym że Elektronauci przypuszczają atak, więc teoria ze szpiegiem ma sens. Ciekawe tylko kto to będzie.
Odcinek muszę przyznać naprawdę nizły , chić czuje że następny to zwali nas znuk
W końcu
Żebyś wiedział