Faktycznia ta nowa postac może być od baśniowych pokemonów,ciekawe czy Liko złapie nowego pokemona i naprawdę mam ogromną nadzieję że Roy znowu nie zgarnie całego sezonu dla siebie i chociaż pierwszy odcinke taki mało ciekawy to jednak licze że dotaniemy coś ciekawego no i wracja pokemonowe quizy tym razem z Friedo w roli głównej
Ostatnio edytowany 15 dni temu temu przez Akemi
DragoNight
PokéFan
15 dni temu
Podoba mi się taka bardziej humorystyczna odsłona, a jednocześnie istotna dla fabuły (motywacja), prawie jakbym oglądał pierwsze sezony z Ashem. Trochę tylko szkoda, że nie przedstawią więcej mega ewolucji w końcówce odcinka (no chyba, że pok z mega wystąpi w odcinku i opiszą jego mega), ale taki format nawiązujący do odcinka wydaje się być jeszcze ciekawszy.
A propos ciekawych rzeczy to w tym odcinku odkryłem następujące:
Zagadka dlaczego Doduo może nauczyć się w grze Fly, a Rhydon Surf rozwiązana. O.o
Dół Vespiquen robi za ul.
Orla jest uzależniona od ognia (widać jak tęskniła za ogniem).
Kiedy Pikachu złapał Feebasa to powiedział „kachu”, niczym jakby powiedział „catched you”, czyli „złapałem cię”.
Bohaterowie postawili sobie nieskończony cel podobnie jak Ash chcąc być mistrzem Pokemon – czyli by poznać i zrozumieć wszystkie pokemony.
Patrząc na ostatnią scenkę to ten Feebas to jakiś lider gangu.
W komentarzach nie działają listy panie Admin. ;]
Ostatnio edytowany 15 dni temu temu przez DragoNight
Liczę na coś ciekawego w tym nowym sezonie a skoro w następnym odcinku pojawią się Mega Raichu i Mega Pikachu krórych jescze nie widzieliśmy w anime to może faktycznie jednak ten sezon wypadnie dobrze
Dzieki za info, nie pamietam już które mają które nie megaewolucje a myslałam że Pikachu bo jednak ten pierwszy ma kolorki Pikachi i troch go przypomina
Ostatnio edytowany 11 dni temu temu przez Akemi
DragoNight
PokéFan
15 dni temu
Super, zaczynamy nową serię, po całym tym czekaniu. O.O
Swoja drogą, kompania Pokémon napisała niedawno, że ten rok na 30-lecie istnienia poksów będzie „rokiem pełnym uroczystości zorganizowanych z myślą o fanach”, oferującym nowe interaktywne atrakcje w prawdziwym świecie (póki co tylko w Japonii i US takie atrakcje widziałem, ale ma się coś w Europie pojawić również latem tego roku). Przyszła widać też kolej na anime dając kompletnie nową linię fabularną, ale mocno powiązaną z wydanymi grami.
Mam nadzieję, że z Koridonem i Miraidonem będzie to coś ciekawego, może jakieś walki z tytanami i zbieranie mistycznego zielska, a może nawet będzie powrót do Area Zero jak w grze? Zwłaszcza mnie również ciekawi wątek zapieczętowanych Treasures of Ruin, bo w grze tego było o tym wszystkim mega mało, a po analizie ich na kanale WeegMan to zwierają te poki w sobie sporo motywów.
Hm bym zapomniał. Liko zostawiła pagogo w rakui a w scenie jeździ na koraidonie legendarnym kolejnym pokemonie z paldei …… czyżby ona chce kolejnego pokemona legendarnego skoro gou ma suicune
Nie wiem ale było by miło gdyby faktycznie złapała jakiegos fajnego pokemona albo chcoiaż dostała megaewolucję bo serio niezbyt mi się podoba pomysł z tym że albo to Roy albo ta nowa bohaterka zgarną cały sezon podobnie jak Roy w poprzednim
Alakazam
PokéFan
16 dni temu
Horizons powracają, rozpoczynając spin-offową kontynuację nie powiązaną już z główną fabułą wokół rakurium, które finalnie zostało unicestwione.
Przy okazji mamy nowy opening i ending, do tej kontynuacji.
Bam77
PokéFan
16 dni temu
No proszę feebas który niejest słabeuszem choć łatwym do złapania a twardym oponentem dla liko i jej kompanii stał się. Zaś kolejny raz Ult nie nauczył się wędkowania. Ostatni taki incydent miał miejsce z pokemonem wodnym gdzie monarch ash i misty bili i jedna złapała go
Navi? Gdy pojawił wtedy jak Roy poznal ulta ten był dziwny i nieśmiały i niemiły przy swoim zachowaniu w pierwszym spotkaniu w Kalos. A teraz gość spędza na brave olinive niczym nowy członek RVT
Szogo
PokéFan
17 dni temu
Czy ja tam w openingu widziałem profesorka z pokemon Go oraz dziewczynę profesor z pokemon unite i stamtąd brakuje jeszcze jednej męskiej postaci
Ostatnio edytowany 17 dni temu temu przez Szogo
Karoru
PokéFan
17 dni temu
Hmm… jak na razie nie wiem co myśleć o tym nowym/ej arcu/serii, bo puki co nasi bohaterowie ustawili sobie swój własny cel żeby po prostu nauczyć się wszystkiego o wszystkich pokemonach, ale ten nowy opening i ending, też trochę zdradza tylko też nie jestem pewny co bo dużo tego było jakaś tajemnicza mała dziewczynka z Ditto, kilka nowych postaci których w poprzednich seriach/arcach nie było i nasi bohaterowie ich nie poznali wcześniej, był też Deoxys w chyba tej swojej defensywnej formie, było też pokazane coś błyszącego zielonego, były pokazane legendarne pokemony Koraidon oraz Miraidon i jeszcze wiele innych, więc najwyraźniej ten arc/seria nie ma konkretnego antagoństy/antygoństów ale cóż może twórcy poszli tym razem w zupełnie innym i nowym kierunku żeby pokazać zupełnie coś nowego, czego nigdy przed tem nie było nigdy w żadnych seriach anime pokemonów? Ale cóż czas pokaże co ten nowy arc/seria nam zaoferuje, a tak swoją drogą jaki w ogóle pod tytuł tym razem twórcy nam dali bo nie zwróciłem na to uwagi podczas openingu?
PS: Wygląda też na to że tym razem nie było jakiegoś dużo przezskoku czasowego bo wygląd naszych bohaterów nic się nie zmienił, jedyne co się zmieniło to tylko to że nasi wszyscy bohaterowie (oprócz Frieda i Ludolwa na to wygląda) trochę się po prostu rozleniwili, trochę się po prostu obijali, no i stracili trochę motywacje i ogólnie jak to nasza ukochana Liko po prostu nie wiedziała co chcę dalej ze sobą zrobić, ale nie wyglądała też na przybitą tym razem, ona po prostu tylko siedziała na dziobie/rufie Dzielnej Oliwi i prawdopodbnie przez cały czas zastanawiała się co chce dalej robić, gdy w tym samym czasie Dot, Roy i Ult chyba po prostu leżeli i niewiedzili co ze sobą dalej zrobić i wydawli się też być bardziej „wypaleni” niż nasza Liko, albo też po prostu zastanawiali się co ze sobą dalej zrobić? 🤣 🤣 🤣
Edit: O wow… ale żem się rozpisał a to dopiero pierwszy odcinek nowego/ej arcu/serii 😅😅😅
Aha… faktycznie teraz jak o to wspomniałaś i jak faktycznie lepiej się temu przyjrzałem to faktycznie ten doktor wydawał mi się znajomy bo grałem kiedyś w Pokemon Go, ale to było bardzo dawno temu i faktycznie mogłem przez ten czas zapomnieć jak wyglądał ten doktor z Pokemon Go 😅
Cóż moim zdaniem jak na ten pierwszy odcinek nowego arcu/nowej serii nawet mi jest trudno wymyśleć jakąś swoją pierwszą teorie spiskową co tego arcu/serii, bo opening i ending był trochę chaotyczny, więc trudno przynajmniej mi odnieść się do czego kolwiek w tym nowym openingu, endingu oraz w samym odcinku do tej pory jedne co udało mi się wyłapać to że nie mineło chyba zbyt wiele czasu od finałowego starcia z Pionierami Spinela i z tym „Rdzeniem” Rukarium 😅😅😅
Może nadinterpretuje, no i ciężko oceniać poo 1 odcinku. Ale mam wrażenie że ta seria będzie bardziej wyluzowana. Nie będzie jakiegoś ratowania świata czy wielkiego zła do pokonania. Takie trochę przypomnienie, że Pokemony to nie tylko dążenie do pokonania Elite 4
Wyszły dopiero 2 odcinki, a ty już porównujesz „Wonder Voyage” do wysp Decolore?
Może na początek tak to wygląda, ale legendarne Pokémony Paldei na pewno będą ważne dla fabuły.
Faktycznia ta nowa postac może być od baśniowych pokemonów,ciekawe czy Liko złapie nowego pokemona i naprawdę mam ogromną nadzieję że Roy znowu nie zgarnie całego sezonu dla siebie i chociaż pierwszy odcinke taki mało ciekawy to jednak licze że dotaniemy coś ciekawego no i wracja pokemonowe quizy tym razem z Friedo w roli głównej
Podoba mi się taka bardziej humorystyczna odsłona, a jednocześnie istotna dla fabuły (motywacja), prawie jakbym oglądał pierwsze sezony z Ashem. Trochę tylko szkoda, że nie przedstawią więcej mega ewolucji w końcówce odcinka (no chyba, że pok z mega wystąpi w odcinku i opiszą jego mega), ale taki format nawiązujący do odcinka wydaje się być jeszcze ciekawszy.
A propos ciekawych rzeczy to w tym odcinku odkryłem następujące:
Zagadka dlaczego Doduo może nauczyć się w grze Fly, a Rhydon Surf rozwiązana. O.o
Dół Vespiquen robi za ul.
Orla jest uzależniona od ognia (widać jak tęskniła za ogniem).
Kiedy Pikachu złapał Feebasa to powiedział „kachu”, niczym jakby powiedział „catched you”, czyli „złapałem cię”.
Bohaterowie postawili sobie nieskończony cel podobnie jak Ash chcąc być mistrzem Pokemon – czyli by poznać i zrozumieć wszystkie pokemony.
Patrząc na ostatnią scenkę to ten Feebas to jakiś lider gangu.
W komentarzach nie działają listy panie Admin. ;]
Pływający Rhydon był już pokazany w Johto.
Liczę na coś ciekawego w tym nowym sezonie a skoro w następnym odcinku pojawią się Mega Raichu i Mega Pikachu krórych jescze nie widzieliśmy w anime to może faktycznie jednak ten sezon wypadnie dobrze
Pikachu nie ma Mega Formy.
Tylko Raichu ją posiada, a konkretnie 2- Mega Raichu X i Mega Raichu Y
Dzieki za info, nie pamietam już które mają które nie megaewolucje a myslałam że Pikachu bo jednak ten pierwszy ma kolorki Pikachi i troch go przypomina
Super, zaczynamy nową serię, po całym tym czekaniu. O.O
Swoja drogą, kompania Pokémon napisała niedawno, że ten rok na 30-lecie istnienia poksów będzie „rokiem pełnym uroczystości zorganizowanych z myślą o fanach”, oferującym nowe interaktywne atrakcje w prawdziwym świecie (póki co tylko w Japonii i US takie atrakcje widziałem, ale ma się coś w Europie pojawić również latem tego roku). Przyszła widać też kolej na anime dając kompletnie nową linię fabularną, ale mocno powiązaną z wydanymi grami.
Mam nadzieję, że z Koridonem i Miraidonem będzie to coś ciekawego, może jakieś walki z tytanami i zbieranie mistycznego zielska, a może nawet będzie powrót do Area Zero jak w grze? Zwłaszcza mnie również ciekawi wątek zapieczętowanych Treasures of Ruin, bo w grze tego było o tym wszystkim mega mało, a po analizie ich na kanale WeegMan to zwierają te poki w sobie sporo motywów.
Mam wrażenie że Koraidon i Miraidon będą pełniły podobną funkcje co Charizard w Unowie .
A i tak swoją drogą, to w nowym openingu śpiewają Liko i Roy.
Hm bym zapomniał. Liko zostawiła pagogo w rakui a w scenie jeździ na koraidonie legendarnym kolejnym pokemonie z paldei …… czyżby ona chce kolejnego pokemona legendarnego skoro gou ma suicune
Nie wiem ale było by miło gdyby faktycznie złapała jakiegos fajnego pokemona albo chcoiaż dostała megaewolucję bo serio niezbyt mi się podoba pomysł z tym że albo to Roy albo ta nowa bohaterka zgarną cały sezon podobnie jak Roy w poprzednim
Horizons powracają, rozpoczynając spin-offową kontynuację nie powiązaną już z główną fabułą wokół rakurium, które finalnie zostało unicestwione.
Przy okazji mamy nowy opening i ending, do tej kontynuacji.
No proszę feebas który niejest słabeuszem choć łatwym do złapania a twardym oponentem dla liko i jej kompanii stał się. Zaś kolejny raz Ult nie nauczył się wędkowania. Ostatni taki incydent miał miejsce z pokemonem wodnym gdzie monarch ash i misty bili i jedna złapała go
Miało być gdzie
Gdzię Navi?
Ona dopiero dołączy. Widzieliśmy tu Ditto, więc to taka sama sytuacja, co z Fuecoco i Quaxlym, którzy zadebiutowali przed Royem i Dot.
Navi? Gdy pojawił wtedy jak Roy poznal ulta ten był dziwny i nieśmiały i niemiły przy swoim zachowaniu w pierwszym spotkaniu w Kalos. A teraz gość spędza na brave olinive niczym nowy członek RVT
Czy ja tam w openingu widziałem profesorka z pokemon Go oraz dziewczynę profesor z pokemon unite i stamtąd brakuje jeszcze jednej męskiej postaci
Hmm… jak na razie nie wiem co myśleć o tym nowym/ej arcu/serii, bo puki co nasi bohaterowie ustawili sobie swój własny cel żeby po prostu nauczyć się wszystkiego o wszystkich pokemonach, ale ten nowy opening i ending, też trochę zdradza tylko też nie jestem pewny co bo dużo tego było jakaś tajemnicza mała dziewczynka z Ditto, kilka nowych postaci których w poprzednich seriach/arcach nie było i nasi bohaterowie ich nie poznali wcześniej, był też Deoxys w chyba tej swojej defensywnej formie, było też pokazane coś błyszącego zielonego, były pokazane legendarne pokemony Koraidon oraz Miraidon i jeszcze wiele innych, więc najwyraźniej ten arc/seria nie ma konkretnego antagoństy/antygoństów ale cóż może twórcy poszli tym razem w zupełnie innym i nowym kierunku żeby pokazać zupełnie coś nowego, czego nigdy przed tem nie było nigdy w żadnych seriach anime pokemonów? Ale cóż czas pokaże co ten nowy arc/seria nam zaoferuje, a tak swoją drogą jaki w ogóle pod tytuł tym razem twórcy nam dali bo nie zwróciłem na to uwagi podczas openingu?
PS: Wygląda też na to że tym razem nie było jakiegoś dużo przezskoku czasowego bo wygląd naszych bohaterów nic się nie zmienił, jedyne co się zmieniło to tylko to że nasi wszyscy bohaterowie (oprócz Frieda i Ludolwa na to wygląda) trochę się po prostu rozleniwili, trochę się po prostu obijali, no i stracili trochę motywacje i ogólnie jak to nasza ukochana Liko po prostu nie wiedziała co chcę dalej ze sobą zrobić, ale nie wyglądała też na przybitą tym razem, ona po prostu tylko siedziała na dziobie/rufie Dzielnej Oliwi i prawdopodbnie przez cały czas zastanawiała się co chce dalej robić, gdy w tym samym czasie Dot, Roy i Ult chyba po prostu leżeli i niewiedzili co ze sobą dalej zrobić i wydawli się też być bardziej „wypaleni” niż nasza Liko, albo też po prostu zastanawiali się co ze sobą dalej zrobić? 🤣 🤣 🤣
Edit: O wow… ale żem się rozpisał a to dopiero pierwszy odcinek nowego/ej arcu/serii 😅😅😅
W openingu jest doktor z Pokemon Go
Też o tym pisałem ale zjadło koment , masz też dziewczynę z pokemon unite
Aha… faktycznie teraz jak o to wspomniałaś i jak faktycznie lepiej się temu przyjrzałem to faktycznie ten doktor wydawał mi się znajomy bo grałem kiedyś w Pokemon Go, ale to było bardzo dawno temu i faktycznie mogłem przez ten czas zapomnieć jak wyglądał ten doktor z Pokemon Go 😅
„Willow, my boy!” :v
Mam tylko nadzieję że po „Mega Voltage” poziom nie spadnie tak samo jak po XY. 🫠🫣
Poziom czego animacja czy scenariusza bo ,,Mega Voltage” nie miało ani jednego ani drugiego .
Jaki podtytuł? W wersji japońskiej ta seria nazywa się „Pocket Monsters: Wonder Voyage”.
Ta nowa seria nie będzie taka zła, prawda? PRAWDA?!
Cóż moim zdaniem jak na ten pierwszy odcinek nowego arcu/nowej serii nawet mi jest trudno wymyśleć jakąś swoją pierwszą teorie spiskową co tego arcu/serii, bo opening i ending był trochę chaotyczny, więc trudno przynajmniej mi odnieść się do czego kolwiek w tym nowym openingu, endingu oraz w samym odcinku do tej pory jedne co udało mi się wyłapać to że nie mineło chyba zbyt wiele czasu od finałowego starcia z Pionierami Spinela i z tym „Rdzeniem” Rukarium 😅😅😅
Może nadinterpretuje, no i ciężko oceniać poo 1 odcinku. Ale mam wrażenie że ta seria będzie bardziej wyluzowana. Nie będzie jakiegoś ratowania świata czy wielkiego zła do pokonania. Takie trochę przypomnienie, że Pokemony to nie tylko dążenie do pokonania Elite 4
Pokonanie elitarnej czwórki było by luźniejszym wątkiem w porównaniu do ratowania świata .
Może… może
Cały ten sezon wygląda jak odcinki związane z wyspami Decolore .
Wyszły dopiero 2 odcinki, a ty już porównujesz „Wonder Voyage” do wysp Decolore?
Może na początek tak to wygląda, ale legendarne Pokémony Paldei na pewno będą ważne dla fabuły.
Ja już po ,,plakacie” tego sezonu miałem skojarzenia z wyspami Decolore.
Pewnie będą równie ważne co Charizard w Unowie .