Mnie zastanawia czemu nie ma Asha ,dostaliśmy coś nowego ale ta seria zaraz dobiega końca im dalej wlazł tym gorzej choć nawet fajne te odcinki ale nie mają podjazdu do Journeys czy Sun & Moon nie wiem czy kontynuować ogladanie tej serii ,bo trochę Sad bez Asha i postaci ,które mogą już nigdy nie wrócić
Explorer? Oni skupiają na reszcie rakarium spowodowanego przez spinela i zbierają od trenerów sfery mocy do zlikwidowania. Spinel ? Gość siedzi w więzieniu za przestepstwa i kłamstwa które rozpowiadał etc
Tomasz Czajka
PokéFan
9 dni temu
A ja się pytam, dlaczego empatyczna i emocjonalna Liko nie odczuwa „traumy” po stracie Terapagosa? 😅
Bo go nie „straciła”, jest cały i zdrowy w Rakui, na własne życzenie, pod opieką Zygarde i Rayquazy. Może go w każdej chwili odwiedzić, w tym rozstaniu się nie ma nic traumatycznego.
To nie było pożegnanie Terapagosa z Liko, tylko do widzenia. Poza tym to też pokazuje, że Liko stała się silniejsza. 🙂
Karoru
PokéFan
10 dni temu
Interesujące nasi Elektronauci spotkali innych Elektronautów, co sprawiło że ci inni Elektronauci wprowadzili w błąd ludzi, ale prawdopodobnie nie zrobili tego celowo po prostu chcieli pomagać tak jak to robili nasi Elektronauci, co prawda w trochę inny sposób ale chcieli najwyraźniej też dobrze, a ta scena pod koniec walki co prawda dla niektórych mogła wyglądać dwuznacznie kiedy Liko powiedziała żeby Meowscarada schowała się za Skeledirge, Roya. Z początku Roy wyglądał trochę na zaskoczonego, ale potem Roy chyba domyślił się o co chodziło Liko, ta scena bardzo mi się spodobała, ale ja wiem że po prostu w ten sposób to Anime chciało pokazać widzom jak Liko i Roy sobie ufają nawzajem, swoją drogą kiedy zobaczyłem to też byłem zaskoczony tą sytuacja ale później przypomniał mi się jeden odcinek z poprzedniego arcu w którym była sytuacja że Skeledire Roya przecież w taki sam sposób przyjął na siebie sygnaturowy ruch Rayqazy o nazwie Dragon Ascent, więc potem już wiedziałem o co Liko chodziło 🥰
Patryk
PokéFan
11 dni temu
Ten odcinek powstał żeby wkurzyć ludzi którzy oczekują mega ewolucji dla Liko i Dot 🙁
HyperFemme Lesbian
PokéFan
13 dni temu
No to spoko odcinek! Dopadł mnie ten Pichu jednak, XD. Ogólnie wszystko spoko, tylko nadal nie mogę się pogodzić z widokiem męskiej i tęgiej Dot…Zauważył ktoś w ogóle że w openingu Liko jest przebrana za magika/koordynatorkę?
DragoNight
PokéFan
14 dni temu
Takich walk to więcej proszę, nawet nasza ekipa miała z nimi problemy. W sumie zawsze mnie zastanawiało co się dzieje z ludźmi po ich przygodach, w których w końcu również zdobywają odznaki i startują w ligach, pracują, idą do szkoły, nie idą już ponownie w podróż?
No i jednak jest szansa, że będą pokazywać kolejne mega ewolucje w końcówce, a może nawet ostatecznie pokażą je wszystkie.
W zapowiedzi w 24:08 – Oshino Meme reference z serii Monogatari O.o
FistsofSnake
PokéFan
14 dni temu
Nie wiem jak przy innych playerach ale przy pierwszym GD v2 tytuł następnego odcinka nałożył się na tytuł tego po openingu.
Nie przeszkadza, ale informuje w razie co
a że mi przeglądarka nie chciała załapać że się zalogowałem to na cda obejrzałem, ale przetestowałem wszystkie Gd v2 i tytuł mi nie nachodził na wideo pozdrawiam może adblock 😉 znaczy że ja używam adblocka
Więc mieliśmy starcie psychofanami naszej załogi elektronautów, którzy mieli raichu z mega ewolucjami, która zadebiutowały z jednych dodaktów Z-A, w kolejnym odcinku nasi bohaterowie będą się użerać z tajemniczym ditto, który najpewniej należy do nowej towarzyszki w tym arcu Horizonsów
On jeszcze do niej nie należy.To póki co dziki Ditto, który zostanie złapany przez nią później.
Bam77
PokéFan
14 dni temu
No i wyjaśniło się. Alolanskiego raichu widziałem już podczas przygód Asha na aloli , te dwa nowe w odpowiedzi przez friede’a daje mi satysfakcję ze gigantamax raichu nie debiutował jeszcze. Tak czy owak rodzice i ich dzieci stali cosplay dla liko i ekipy. I ten ditto.
Mnie zastanawia czemu nie ma Asha ,dostaliśmy coś nowego ale ta seria zaraz dobiega końca im dalej wlazł tym gorzej choć nawet fajne te odcinki ale nie mają podjazdu do Journeys czy Sun & Moon nie wiem czy kontynuować ogladanie tej serii ,bo trochę Sad bez Asha i postaci ,które mogą już nigdy nie wrócić
Może wróci, jeszcze nie wiadomo. plakat tej serii jest mega mylny..
Nie ma go, gdyż jego czas w anime się skończył. Trzeba się pogodzić z jego odejściem. Teraz będziemy dostawać nowych bohaterów.
Ciekawe, że Thunder od Mega Raichu Y chybił, skoro ten ma zdolność No Guard
Może to dziwne, ale bardzo mnie interesuje jak radzą sobie Explorers i sam Spinel po tym jak prawda wyszła na jaw?
Explorer? Oni skupiają na reszcie rakarium spowodowanego przez spinela i zbierają od trenerów sfery mocy do zlikwidowania. Spinel ? Gość siedzi w więzieniu za przestepstwa i kłamstwa które rozpowiadał etc
A ja się pytam, dlaczego empatyczna i emocjonalna Liko nie odczuwa „traumy” po stracie Terapagosa? 😅
Bo go nie „straciła”, jest cały i zdrowy w Rakui, na własne życzenie, pod opieką Zygarde i Rayquazy. Może go w każdej chwili odwiedzić, w tym rozstaniu się nie ma nic traumatycznego.
To nie było pożegnanie Terapagosa z Liko, tylko do widzenia. Poza tym to też pokazuje, że Liko stała się silniejsza. 🙂
Interesujące nasi Elektronauci spotkali innych Elektronautów, co sprawiło że ci inni Elektronauci wprowadzili w błąd ludzi, ale prawdopodobnie nie zrobili tego celowo po prostu chcieli pomagać tak jak to robili nasi Elektronauci, co prawda w trochę inny sposób ale chcieli najwyraźniej też dobrze, a ta scena pod koniec walki co prawda dla niektórych mogła wyglądać dwuznacznie kiedy Liko powiedziała żeby Meowscarada schowała się za Skeledirge, Roya. Z początku Roy wyglądał trochę na zaskoczonego, ale potem Roy chyba domyślił się o co chodziło Liko, ta scena bardzo mi się spodobała, ale ja wiem że po prostu w ten sposób to Anime chciało pokazać widzom jak Liko i Roy sobie ufają nawzajem, swoją drogą kiedy zobaczyłem to też byłem zaskoczony tą sytuacja ale później przypomniał mi się jeden odcinek z poprzedniego arcu w którym była sytuacja że Skeledire Roya przecież w taki sam sposób przyjął na siebie sygnaturowy ruch Rayqazy o nazwie Dragon Ascent, więc potem już wiedziałem o co Liko chodziło 🥰
Ten odcinek powstał żeby wkurzyć ludzi którzy oczekują mega ewolucji dla Liko i Dot 🙁
No to spoko odcinek! Dopadł mnie ten Pichu jednak, XD. Ogólnie wszystko spoko, tylko nadal nie mogę się pogodzić z widokiem męskiej i tęgiej Dot…Zauważył ktoś w ogóle że w openingu Liko jest przebrana za magika/koordynatorkę?
Takich walk to więcej proszę, nawet nasza ekipa miała z nimi problemy. W sumie zawsze mnie zastanawiało co się dzieje z ludźmi po ich przygodach, w których w końcu również zdobywają odznaki i startują w ligach, pracują, idą do szkoły, nie idą już ponownie w podróż?
No i jednak jest szansa, że będą pokazywać kolejne mega ewolucje w końcówce, a może nawet ostatecznie pokażą je wszystkie.
W zapowiedzi w 24:08 – Oshino Meme reference z serii Monogatari O.o
Nie wiem jak przy innych playerach ale przy pierwszym GD v2 tytuł następnego odcinka nałożył się na tytuł tego po openingu.
Nie przeszkadza, ale informuje w razie co
a że mi przeglądarka nie chciała załapać że się zalogowałem to na cda obejrzałem, ale przetestowałem wszystkie Gd v2 i tytuł mi nie nachodził na wideo pozdrawiam może adblock 😉 znaczy że ja używam adblocka
Dzięki, dzięki! Będzie reup w nocy
Więc mieliśmy starcie psychofanami naszej załogi elektronautów, którzy mieli raichu z mega ewolucjami, która zadebiutowały z jednych dodaktów Z-A, w kolejnym odcinku nasi bohaterowie będą się użerać z tajemniczym ditto, który najpewniej należy do nowej towarzyszki w tym arcu Horizonsów
On jeszcze do niej nie należy.To póki co dziki Ditto, który zostanie złapany przez nią później.
No i wyjaśniło się. Alolanskiego raichu widziałem już podczas przygód Asha na aloli , te dwa nowe w odpowiedzi przez friede’a daje mi satysfakcję ze gigantamax raichu nie debiutował jeszcze. Tak czy owak rodzice i ich dzieci stali cosplay dla liko i ekipy. I ten ditto.